Kariéra

Jsi mladý, sympatický, komunikativní a kreativní kluk starší 18 let s příjemným vystupováním, týmovým duchem, znalostí českého a anglického jazyka a zálibou v sexu a erotických hračkách?

Nabízíme práci v otevřeném a přátelském gay prostředí, kde můžeš být sám sebou a realizovat své vlastní nápady.

Přidej se k nám.

Jsme mladá dynamická rostoucí společnost s mezinárodní působností. Milujeme svou práci a chceme posouvat standardy v oboru stále výš. Dbáme na top kvalitu lidí i odvedené práce, řešíme každý detail. Stejně důležitá je pro nás také firemní kultura, proto hledáme do týmu nové kamarády i kolegy v jednom, kteří s námi budou sdílet společné hodnoty. Rádi říkáme, že „Sky is the limit“, a toho se držíme.

Pracovník provozu na HPP (Praha 9 – Letňany)

Náplň práce:

Expedice zboží, výdej zboží, příjem zboží, komunikace se zákazníky i dodavateli, vyřizování reklamací, tvorba textového obsahu a popisků zboží v češtině a angličtině – pestrá práce ve skladu i kanceláři.

Požadujeme:

  • věk od 18 let
  • bydliště v Praze a blízkém okolí
  • český jazyk
  • anglický jazyk
  • spolehlivost, pečlivost, příjemné vystupování, ochotu učit se novým věcem
  • znalost práce na PC (Office)
  • čistý trestní rejstřík

Nabízíme:

  • hlavní pracovní poměr v dobře dostupném moderním areálu Letňany Business Park v Praze 9
  • zajímavou práci v otevřeném a přátelském pracovním prostředí
  • nadstandardní finanční ohodnocení
  • obědy (či večeře) v restauraci v areálu s možností příspěvku na stravování
  • možnost kariérního růstu

V případě zájmu o tuto pozici vyplň prosím dotazník uchazeče o zaměstnání, budeme tě kontaktovat.

PHP programátor internetových obchodů (Praha 9 – Letňany)

    • Hledáme vývojáře se znalostí PHP 7 (OOP), Symfony, PostgreSQL, HTML, CSS a JS. Nabízíme pestrou práci v neformálním prostředí a nadstandardní finanční ohodnocení. V případě zájmu nám prosím zašli CV a reference na .

Tvorba obsahu, rozvoj projektů a marketing na HPP (Praha 9 – Letňany)

Copywriting (popis zboží a další textový obsah na webu), práce na současných i nových projektech, tvorba propagační grafiky (bannery, newslettery, tištěné materiály), online i offline marketing.

Požadujeme:

  • spolehlivost, pečlivost, ochotu učit se novým věcem
  • kreativitu a vlastní nápady
  • znalost práce na PC/Mac (Photoshop, Illustrator a jiné grafické programy, HTML/CSS)
  • zkušenosti s PPC reklamou výhodou

Nabízíme:

  • možnost realizace vlastních nápadů

Office

Dlouhodobá brigáda (Praha 9 – Letňany)

Jsi student a máš zájem o některou z výše uvedených pozic formou dlouhodobé brigády s možností budoucího zaměstnání? Splňuješ-li naše požadavky, pošli nám CV na .

Externí spolupráce (odkudkoli)

Jsi freelancer (grafik, PHP programátor, markeťák) a rád bys s námi navázal externí spolupráci? Napiš nám na .