AKTUÁLNÍ INFORMACE: Objednávky expedujeme bez omezení, i nadále můžete využívat všech dopravců včetně expresního a večerního doručení po Praze. Výdejní místo v Praze – Letňanech vydává pouze objednávky z e-shopu. Objednávky k odběru jsou předem připravené k okamžitému předání s ohledem na minimalizaci kontaktu na nezbytnou dobu. Provozní doba zůstává beze změn. Platba dobírkou je možná, většina dopravců ale akceptuje platbu dobírky POUZE PLATEBNÍ KARTOU!
Satisfyer Men Disinfectant Spray 300 ml, dezinfekční sprej na erotické pomůcky
Satisfyer Men Disinfectant Spray 300 ml, účinný dezinfekční sprej (nejen) na erotické pomůcky, ale i další povrchy!

Kariéra

Jsi mladý, sympatický, komunikativní a kreativní kluk starší 18 let s příjemným vystupováním, týmovým duchem, velmi dobrou znalostí českého a anglického jazyka a zálibou v sexu a erotických hračkách?

Nabízíme práci nebo dlouhodobou brigádu v otevřeném a přátelském gay prostředí, kde můžeš být sám sebou a realizovat své vlastní nápady.

Přidej se k nám.

Jsme mladá dynamická rostoucí společnost s mezinárodní působností. Milujeme svou práci a chceme posouvat standardy v oboru stále výš. Dbáme na top kvalitu lidí i odvedené práce, řešíme každý detail. Stejně důležitá je pro nás také firemní kultura, proto hledáme do týmu nové kamarády i kolegy v jednom, kteří s námi budou sdílet společné hodnoty.

Skvělý zaměstnanec a člen týmu na HPP (Praha 9 – Letňany)

Náplň práce:

Tvorba textového obsahu a popisků zboží v češtině a angličtině, vymýšlení a příprava nových projektů, marketing, komunikace se zákazníky i dodavateli, vyřizování reklamací, expedice objednávek, výdej a příjem zboží – pestrá práce v kanceláři i ve skladu. Ideální pro čerstvé absolventy středních a vysokých škol.

Požadujeme:

  • věk od 18 let
  • bydliště v Praze a blízkém okolí
  • velmi dobrý český jazyk
  • velmi dobrý anglický jazyk
  • spolehlivost, pečlivost, zodpovědný přístup k práci, příjemné vystupování, ochotu učit se novým věcem
  • znalost práce na PC (Office)
  • čistý trestní rejstřík

Nabízíme:

  • hlavní pracovní poměr v dobře dostupném moderním areálu Letňany Business Park v Praze 9 nedaleko metra C Letňany
  • zajímavou práci v otevřeném a přátelském pracovním prostředí
  • nadstandardní finanční ohodnocení
  • obědy (či večeře) v restauraci v areálu s možností příspěvku na stravování
  • možnost kariérního růstu

Napiš nám pár vět o sobě, proč bys chtěl pracovat zrovna v Gaymegastore a jaké máš předpoklady pro tuto práci. Připojený životopis a tvá fotografie budou super. Těšíme se na setkání. Kontaktuj nás na e-mailové adrese .

Dlouhodobá brigáda (Praha 9 – Letňany)

Jsi student starší 18 let, ovládáš skvěle český i anglický jazyk, bydlíš nedaleko a máš zájem o dlouhodobou brigádu s možností budoucího zaměstnání? Napiš nám pár vět o sobě, proč bys chtěl pracovat zrovna v Gaymegastore a jaké máš předpoklady pro tuto práci. Připojený životopis a tvá fotografie budou super. Těšíme se na setkání. Kontaktuj nás na e-mailové adrese .